Nowy sezon w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 13.09.2022 09:30,
16 września pierwszy po wakacyjnej przerwie spektakl.
Nowy sezon w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej

Nowy sezon teatralny 2022/2023 rozpoczyna Teatr Polski w Bielsku-Białej. Na pierwszy ogień pójdzie 16 września o godz. 19.00 komedia "Pół żartem, pół sercem". Trwają przygotowania do premiery spektaklu Sztukmistrz z miasta Lublina.

Magię, która przyciąga widzów do teatru w tym sezonie dawkujemy podwójnie. W przygotowaniu absolutnie magiczny Sztukmistrz z miasta Lublina. Pierwszą w tym sezonie premierę jednego z najpiękniejszych polskich musicali planujemy już 8 października. Gwarantujemy, że ten tytuł widzowie pokochają równie mocno jak Zorbę czy Człowieka z La Manczy – zachęca teatr.

Na otwarcie sezonu na afisz wracają: Pół żartem, pół sercem, Kogut w rosole, Nikt nie kocha tak jak tenor; Wyspa Kalina i Lettycja i lubczyk.

Po październikowej premierze Sztukmistrza z miasta Lublina teatr szykuje dwie kolejne - na małej scenie monodram powstały w oparciu o biografię Ewy Demarczyk, na dużej Molierowską arcykomedię Skąpiec. Skąpca właśnie oraz koncert przebojów Krzysztofa Krawczyka pt. Jak minął dzień? teatr zaproponuje gościom wieczoru sylwestrowego w TP.

Szczegółowe informacje o repertuarze są dostępne na stronie teatr.bielsko.pl.


źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy