reklama

Od listopada w kinach świąteczny film nagrywany w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 03.10.2023 08:48,
Już w listopadzie w kinach będzie można zobaczyć świąteczną komedię Uwierz w Mikołaja kręconą m.in. w Bielsku-Białej. Od niedawna w internecie jest pierwszy zwiastun tej produkcji.
Od listopada w kinach świąteczny film nagrywany w Bielsku-Białej

W styczniu 2022 roku ekipa filmowa Uwierz w Mikołaja gościła w Bielsku-Białej ponad tydzień. Zdjęcia kręcone były na Rynku i dochodzących do niego uliczkach oraz na dworcu kolejowym Bielsko-Biała Główna. Wcześniej miejscem akcji była Milówka i Goczałkowice Zdrój, a na zakończenie Warszawa.

Na ekrany kin świąteczna opowieść trafi, jak zapowiadano, późną jesienią, ale wszystko przesunęło się o rok.

To będą święta inne niż wszystkie. Wielkie marzenia wymieszają się z wielkimi niespodziankami, miłość i radość zostaną znalezione w nieoczywistych miejscach, a Mikołajem będzie mógł zostać każdy, kto gotowy jest otworzyć swoje serce. Ludzie z pozoru dalecy staną się sobie bliscy, samotność ustąpi miejsca wspólnemu szczęściu, a najskrytsze pragnienia znajdą swoje spełnienie – czytamy w zapowiedzi filmu.

Poniżej zwiastun filmu


źródło: UM Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy