Podziel się cząstką siebie i wygraj nagrody! [wideo]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 09.11.2019 09:41, PAN
Ty wygrywasz nagrody. Dzięki Tobie, ktoś wygrywa życie! Każdy może się przyłączyć.
Podziel się cząstką siebie i wygraj nagrody! [wideo]

Akcja "Oddaj krew idź na mecz" to cyklicznie prowadzona od roku 2010 jedna z największych w Polsce akcji krwiodawstwa. Co roku sympatycy i kibice klubu TS Podbeskidzie oraz mieszkańcy Bielska-Białej i okolic chętnie dzielą się krwią, w zamian otrzymując atrakcyjny zestaw nagród oraz symboliczny bilet na mecz Podbeskidzia.

W tym roku akcja będzie wyjątkowa, wszak to 10. jej sezon. Każdy, kto odda krew będzie mógł odebrać specjalny zestaw nagród od sponsorów i partnerów inicjatywy: apteczki (firma Vera), oranżady Bolek i Lolek, gadżety I Love BB, soki naturalne firmy EkaMedica, smakołyki od firmy Sante, zaproszenia do restauracji i inne niespodzianki. Tą najcenniejszą dla kibica będzie karnet na mecze Podbeskidzia w rundzie wiosennej!

Gdzie można oddawać krew?

13.11 na Rynku w Żywcu, dzień później w Cieszynie, 15.11 z Czechowicach-Dziedzicach, a finał akcji zaplanowano w Gemini Park 24. listopada. Najważniejsze jednak jest to, byśmy byli świadomi, że krwi potrzeba coraz więcej, może jej potrzebować znajomy z kibicowskiego sektora, ktoś z rodziny lub nieznana osoba. Dlatego warto pomagać, warto wykazać się sportową postawą.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy