Promocyjne lato w Beskidach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.06.2023 16:13,
Ruszyła kolejna edycja akcji skierowanej do turystów planujących wypoczynek wakacyjny w regionie. Promocyjne Lato 2023 w Beskidach to część kampanii realizowanej w województwie śląskim pod nazwą Promocyjne Lato 2023 w Śląskiem.
Promocyjne lato w Beskidach

Turyści biorący udział w akcji mogą skorzystać z wielu bezpłatnych atrakcji, przygotowanych w Beskidach, na Śląsku Cieszyńskim czy Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i w Krainie Górnej Odry.

- Akcja przygotowana przez Śląską Organizację Turystyczną wraz z zarządcami marek turystycznych, oprócz zwiedzania regionu i jego atrakcji, umożliwia udział w aktywnościach i przeżywanie wielu przygód, na które turysta nie mógłby sobie pozwolić indywidualnie ze względu na cenę lub niedostępność na co dzień, a przez to tym bardziej zachęcających do wzięcia w udziału w akcji i przyjechania do regionu. Chcemy dostarczyć turystom niecodziennych wrażeń i spowodować, aby urlop/wakacje spędzone w województwie śląskim były niezapomniane i niepowtarzalne, a przez to wyjątkowe – mówi prezes Śląskiej Organizacji Turystycznej Adam Wawoczny.

W Beskidach akcję koordynuje Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy, a wśród propozycji bezpłatnych ofert znalazły się: bezpłatne wypożyczenie deski SUP lub kajaka na Jeziorze Żywieckim, wyjazd koleją gondolową na Szyndzienię, czy też karnety na przejazd torem saneczkowym na stoku Dębowca.

Akcja skierowana jest do turystów, którzy spędzą w Beskidach minimum 3 noclegi w okresie od 15 czerwca do 15 września. Panel rezerwacyjny i więcej informacji nt. akcji realizowanej w Beskidach znajdziecie pod adresem https://beskidy.travel/article/1020322

źródło: Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy