Rusza młodzieżowe Radio Widok

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.11.2020 14:00, INFORMACJA PRASOWA
Już w najbliższą sobotę o godz. 20.00 rusza młodzieżowe, niekomercyjne Radio Widok z siedzibą w Korbielowie (gmina Jeleśnia).
Rusza młodzieżowe Radio Widok

Młodzież w dobie pandemii postanowiła rozpocząć realizację swoich pasji poprzez założenie internetowego radia.

W ostatnich miesiącach grupa młodych przy wsparciu Fundacji Dobry Widok i Dominikanów z Korbielowa tworzyła profesjonalne studio radiowe z którego już można korzystać!

W Radiu Widok posłuchać będzie można między innymi audycji o tematyce muzycznej, kulturalnej, sportowej czy też duszpasterskiej. Każdego dnia zapowiadany będzie serwis lokalny, a dla najmłodszych odbiorców uczestnicy nagrali serię bajek.

Aby posłuchać Radia Widok należy wejść na stronę www.radio.dobrywidok.org. Dodatkowo na bieżąco będą publikowane informacje na profilu na Facebook-u: https://www.facebook.com/radiowidok/


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy