Prezydent potwierdza: świąteczne atrakcje zredukowane do minimum

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.11.2020 17:08, foto: Nad Dachami
Jak już wcześniej informowaliśmy, przed świętami w Bielsku-Białej iluminacje świąteczne zredukowane zostaną do minimum, nie będzie też imprezy sylwestrowej.
Prezydent potwierdza: świąteczne atrakcje zredukowane do minimum

Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski potwierdza wcześniejsze informacje: tegoroczne święta na bielskich ulicach będą inne niż zazwyczaj.

Napisał w tej sprawie na swoim facebo0okowym profilu

Moi drodzy,
wysyłacie do mnie dużo zapytań o Święta na Starówce, Sylwestra, oświetlenie miasta w okresie świąteczno-noworocznym. W tym roku niestety musimy zrezygnować z tych atrakcji, a oświetlenie miasta zredukować do minimum.
Bardzo mi przykro z powodu tej decyzji, bo chciałbym, żebyśmy mogli się spotkać, wspólnie świętować, zajrzeć na jarmark czy bawić się na koncertach. ????????
Ale prawo zabrania zgromadzeń powyżej 5 osób. Wydawanie pieniędzy – pieniędzy nas wszystkich – zwłaszcza w dobie kryzysu na imprezy, na które nikt nie może przyjść byłoby niegospodarne.
Obiecuję Wam, że jeszcze będzie wiele okazji, aby to nadrobić. Tymczasem uważajcie na siebie, bądźcie bezpieczni, dbajcie o siebie i innych. Razem przetrwamy ten sztorm. Wszystko będzie dobrze. ????

- poinformował prezydent Bielska-Białej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy