W Bielsku-Białej otwierają basen i lodowisko

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 11.02.2021 14:59, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
Od 12 lutego br. Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji otwiera pływalnię Troclik i lodowisko sezonowe na boisku Orlik w Parku Słowackiego.
W Bielsku-Białej otwierają basen i lodowisko

Pływalnia będzie działała w ścisłym reżimie sanitarnym. Oznacza to, że korzystające z Troclika osoby muszą przy wejściu zdezynfekować dłonie, a na terenie obiektu – od wejścia aż po szatnię poruszać się w maseczkach na twarzy.

Na pływalnię będzie mogło wejść maksymalnie 80 osób – tyle jednocześnie może przebywać w nieckach basenowych. Od 12 lutego czynne będą również sauny. Godziny otwarcia obiektu to 6.00-22.00.

Z lodowiska w Parku Słowackiego również jednocześnie będzie mogło skorzystać 80 osób. Na terenie lodowiska, także w trakcie jazdy, będą obowiązywały maseczki, a przy wejściu i wyjściu należy zdezynfekować ręce. Do dyspozycji łyżwiarzy będzie wypożyczalnia sprzętu.

Lodowisko jest czynne w godzinach 10.00-21.45.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy