W Bielsku trwa wielka wystawa modeli [foto]

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 28.09.2019 16:04, ap
Co tam się dzieje! W hali sportowej BKS-u odbywa się IV Poland Model Show - Międzynarodowy Przegląd Modelarski. Na uczestników wystawy czekają tysiące wspaniałych dzieł. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.
W Bielsku trwa wielka wystawa modeli [foto]
W ostatni weekend września warto udać się do hali sportowej BKS-u. W sobotę i niedzielę odbywa się tutaj jedna z największych w Polsce wystawa modelarska. Impreza organizowana jest przez Bielską Strefę Modelarską.

Duże, maleńkie, papierowe, plastikowe, militarne czy ukazujące architekturę - znajdziemy tu tysiące rękodzieł. Niektóre bawią, inne zaskakują, a nawet wprawiają w osłupienie. Stworzenie tych cudów z pewnością zajęło autorom mnóstwo czasu. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!

Zainteresowani skorzystać mogą także z warsztatów z profesjonalistami.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zobaczcie, co podziwiać możemy podczas Międzynarodowego Przeglądu Modelarskiego:

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy