Wojsko zaprasza mieszkańców na święto bielskiego batalionu

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.10.2019 13:27, ap
Defilada pododdziałów, pokazy dynamiczne i skoki spadochronowe - to m.in czeka uczestników obchodów święta jednostki organizowanych przez 18 Batalion Powietrznodesantowy w Bielsku-Białej. Co jeszcze w programie?
Wojsko zaprasza mieszkańców na święto bielskiego batalionu
Dowódca 18 Batalionu Powietrznodesantowego ppłk Rafał Kowalski zaprasza mieszkańców Bielska-Białej i okolic na uroczyste obchody święta Jednostki, które po raz pierwszy w historii, połączone będą ze świętem 6 Brygady Powietrznodesantowej.

W programie między innymi: uroczysta zbiórka o godz.12.00, defilada pododdziałów, pokazy dynamiczne i skoki spadochronowe. Po części oficjalnej odbędzie się piknik spadochronowy i pokaz sprzętu będącego na wyposażeniu batalionu oraz Brygady.

- Dla najmłodszych uczestników święta przewidziane są liczne atrakcje. Całość zostanie zwieńczona pyszną wojskową grochówką oraz występami artystycznymi w rytmie znanych wojskowych szlagierów - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Koszary Jednostki będą otwarte dla zwiedzających od godz. 10.00-17.00. Wejście od ul. Leszczyńskiej. W godz. 11.30-13.00 w koszarach zostanie wstrzymany ruch kołowy i w tym czasie wjazd na teren Jednostki nie będzie możliwy.

Uroczystości odbędą się w dniu 4 października (piątek) 2019 r w koszarach Jednostki przy ul. Bardowskiego 3.

foto: http://18bpd.wp.mil.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy