Zaginiona bielszczanka wróciła do domu

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 01.10.2019 10:37, ap
Szczęśliwie zakończył się finał poszukiwań 86-letniej mieszkanki Bielska-Białej. Po kilku godzinach poszukiwań policjanci odnaleźli cierpiącą na demencję kobietę.
Zaginiona bielszczanka wróciła do domu
W poniedziałek po godz. 10.00 do Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 86-letniej bielszczanki. >>> Zaginęła 86-latka! Pomóżmy ją odnaleźć<<<. Życie seniorki było zagrożone, ponieważ bielszczanka jest chora.


- Kobieta wyszła z ośrodka, zabierając ze sobą walizkę ze spakowanymi rzeczami osobistymi. Ponieważ seniorka cierpiała na starczą demencję, policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W akcję zostali zaangażowani policjanci z bielskiej komendy, komisariatów oraz strażnicy miejscy - informuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

Mundurowi sprawdzali dworce, pustostany, okolice parków oraz kontrolowali miejsca, gdzie mogła pójść 86-latka.

Po kilku godzinach poszukiwań, kryminalni z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej odnaleźli zaginioną na dworcu kolejowym, skąd najprawdopodobniej planowała odjechać w nieznanym kierunku. Kobieta cała i zdrowa została przekazana opiekunom.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy