22-letni kierowca zatrzymany po policyjnym pościgu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.01.2022 08:47,
Nawet 5 lat w więzieniu może spędzić 22-latek, który kierując citroenem nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać
22-letni kierowca zatrzymany po policyjnym pościgu
Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Żywcu. Przed 19.00, pełniący tam służbę policjanci z żywieckiej drogówki, zauważyli jadącego citroenem mężczyznę. Dali mu sygnał do zatrzymania się, ten jednak zignorował go i pojechał dalej. Mundurowi rozpoczęli pościg.

Podczas trwającej ucieczki kierowca stwarzał zagrożenie w ruchu drogowym. Policjanci zatrzymali go w Łodygowicach na ul. Kasztanowej. Wówczas okazało się, że jest to 22-letni mieszkaniec Bielska-Białej. Jak ustalili policjanci, mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, na swoim koncie miał też szereg wykroczeń, głównie kradzieży paliwa, których dokonał na terenie innych miast. 22-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy