Bielska policja ostrzega: w regionie grasują oszuści

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.06.2021 15:43,
Przestępcy dzwonią do osób starszych i podając się za policjanta, informują, że ktoś z członków rodziny, który miał wypadek komunikacyjny i pilnie potrzebuje dużej sumy pieniędzy, żeby wykupić się od odpowiedzialności. Ostrzegamy, to popularna metoda oszustwa!
Bielska policja ostrzega: w regionie grasują oszuści
Jak informuje bielska policja, w poniedziałek (28.06) znowu odezwali się oszuści, którzy zadzwonili do kilku mieszkańców regionu.

W rozmowie telefonicznej podawali się za policjanta. Oszuści informowali seniorów, że ktoś z ich najbliższej rodziny miał wypadek drogowy i pilnie potrzebuje dużej sumy pieniędzy, żeby wykupić się od odpowiedzialności.

Najczęściej proszą o kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ostrzegamy Seniorów oraz ich najbliższych, aby nie dali się oszukać. Próby wyłudzenia pieniędzy można zgłaszać u oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej pod nr telefonu 47 85 712 55, 112 lub w dowolnym komisariacie.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy