Bielsko-Biała: uwaga na oszustów, którzy podają się za CBA

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.09.2020 14:13, red
Bielska policja ostrzega.
Bielsko-Biała: uwaga na oszustów, którzy podają się za CBA

Oszuści nie dają za wygraną. Dzisiaj zadzwonili do jednego z gabinetów lekarskich w Bielsku-Białej. Podając się za agentów CBA twierdzili, że rozpracowywana przez nich osoba chce wziąć na jej koszt kilkusettysięczny kredyt i agenci muszą zabrać lekarkę do jednostki Policji. W ten sposób chcieli nakłonić lekarkę, aby współpracowała z nimi, a w konsekwencji wyłudzić od niej znaczną sumę pieniężną. Ostrzegamy, to modyfikacja popularnej metody oszustwa!

- Próby wyłudzenia pieniędzy można zgłaszać u oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej pod nr telefonu 47 857 12 55, 112 lub w dowolnym komisariacie - informuje policja.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy