Kierowca fiata uderzył w autobus MZK

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 09.10.2019 10:33, ap
Na ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. W stojący na przystanku autobus MZK z potężną siłą wjechał samochód osobowy. Kierowca fiata dostał dwa mandaty.
Kierowca fiata uderzył w autobus MZK
We wtorek (08.10) tuż przed godz. 22:30 doszło do kolizji osobówki z autobusem miejskim. Zdarzenie miało miejsce na ul. Kwiatkowskiego w Bielsku-Białej.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki fiat 600 van uderzył w autobus. W trakcie czynności na jaw wyszło, że kierowca osobówki pasami zapięty miał fotel, a nie siebie. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Za spowodowanie kolizji oraz nieodpowiednie zapięcie pasów, sprawca kolizji ukarany został dwoma mandatami.

Dzieje się coś ciekawego, a uważasz, że warto o tym poinformować mieszkańców? Wyślij informację lub zdjęcia na [email protected] lub poprzez nasz profil facebookowy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy