Kolejne telefony od oszustów. Policja apeluje

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 25.01.2021 11:01,
Można stracić pieniądze.
Kolejne telefony od oszustów. Policja apeluje

Oszuści po raz kolejny zaatakowali i próbują wyłudzić pieniądze od seniorów.

Dzisiaj już sześciu mieszkańców Żywiecczyzny odebrało telefon i usłyszało historię o tym, że ktoś bliski, syn, córka, wnuk, spowodowali śmiertelny wypadek, są na policji, aby nie poszli do więzienia potrzebują pieniędzy. Na szczęście seniorzy nie dali się nabrać i gdy tylko zorientowali się, że mają do czynienia z oszustami przerywali połączenia.

- Apelujemy o ostrożność! Kolejne próby pokazują, że oszuści nie odpuszczają. Pamiętajmy, że jeżeli nie jesteśmy pewni z kim rozmawiamy zadzwońmy do swoich bliskich i upewnijmy się czy to rzeczywiście oni potrzebują pomocy. Zajmie nam to chwilę, a w ten sposób nie stracimy swoich oszczędności - apelują policjanci z powiatu żywieckiego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy