Kolejny złodziej poszukiwany

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 03.09.2019 16:30,
Kolejny złodziej poszukiwany
Kryminalni z Czechowic-Dziedzic poszukują sprawcy kradzieży perfum w jednej z drogerii na terenie Czechowic-Dziedzic.

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują mężczyzny, który w dniu 12 lipca br. w jednym ze sklepów z kosmetykami przy ulicy Legionów w Czechowicach-Dziedzicach dokonał kradzieży 5 sztuk perfum. Wizerunek sprawcy został utrwalony na kamerze monitoringu. Policja upubliczniła zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mickiewicza 1, tel. 33 814 8810, nr alarmowy 112, adres e-mail: [email protected] Gwarantujemy anonimowość! - informują bielscy policjanci.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy