Morderstwo w domu. Podejrzany 48-latek trafił do aresztu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 14.01.2020 15:04,
Z piątku na sobotę w jednym z domów na terenie Cieszyna zginął 36-letni mężczyzna. Podejrzany o zabójstwo 48-latek został tymczasowo aresztowany.
Morderstwo w domu. Podejrzany 48-latek trafił do aresztu
W sobotę o godz. 3.00 policjanci z cieszyńskiej komendy odebrali zgłoszenie, według którego w jednym z domów miało dojść do ciężkiego zranienia 36-letniego mężczyzny.- Z odebranego zgłoszenia wynikało, że sprawca zaatakował innego mężczyznę i jest na miejscu zdarzenia. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Na miejscu, wewnątrz budynku, zauważyli nieprzytomną osobę leżącą na podłodze mieszkania. Obok ciała stał mężczyzna, który twierdził , że jest sprawcą zdarzenia. Policjanci go obezwładnili i zatrzymali. Został przewieziony do policyjnego aresztu. - relacjonuje asp. Krzysztof Pawlik z cieszyńskiej komendy.

Rannemu 36-latkowi ratownicy medyczni natychmiast udzielili pomocy. Niestety, pomimo długiej resuscytacji, poszkodowany w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej oraz policyjny technik, którzy przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Mundurowi ustalili i przesłuchali pierwszych świadków. Stróże prawa ustalili, że 48-letni mężczyzna podejrzewany o zbrodnię nie posiada stałego miejsca zamieszkania.

Funkcjonariusze weryfikują wszystkie zgromadzone informacje oraz ustalają okoliczności zdarzenia.

Za zabójstwo 48-latkowi grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy