Nadal niespokojnie na drogach. Sporo kolizji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.10.2020 11:56,
Pogoda się poprawiła, ale....
Nadal niespokojnie na drogach. Sporo kolizji

Jak informuje żywiecka policja, we wtorek (20.10) na drogach powiatu żywieckiego doszło do czterech kolizji. W zdarzeniach na szczęście nikt nie ucierpiał.

Około 6.45 w Łodygowicach na ul. Żywieckiej, kierujący vw 20-latek, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z hondą, która siłą odrzutu uderzyła w smarta.

O 11.20 w Słotwinie na ul. Księdza Sznajdrowicza, kierująca toyotą 49-latka, nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu renault, 53-latkowi, doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległo również ogrodzenie jednej z posesji.

O 14.45 w Pewli Małej na ul. Jana Pawła II, kierujący renault mężczyzna, nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył toyoty. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległa brama wjazdowa do jednej z posesji.

Z kolei o 15.15 w Rajczy na ul. Ujsolskiej, kierujący renault mężczyzna, najechał na tył mercedesa, którego kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Jak ustalili policjanci, wszyscy kierowcy uczestniczący w zdarzeniach byli trzeźwi. Sprawcy kolizji za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym otrzymali mandaty karne.

- Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą i przypominamy, aby zawsze dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, pozwoli nam do bezpiecznie dotrzeć do celu - apeluje żywiecka policja.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy