Pijany mąż zaatakował śpiącą żonę. Trafił do aresztu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.06.2020 11:11,
Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.
Pijany mąż zaatakował śpiącą żonę. Trafił do aresztu

Jak informuje żywiecka policja, w miniony piątek (12.06) po 22.00 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów mężczyzna zaatakował swoją żonę. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Jak ustalili policjanci, 50-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, w czasie gdy jego żona spała, zaatakował ją, powodując u niej obrażenia ciała. Kobieta trafiła do szpitala, a agresor do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 3 promile alkoholu.

W toku dalszych czynności okazało się, że mężczyzna znęca się nad swoją żoną, stosując przemoc fizyczną i psychiczną, od stycznia tego roku. Oprawca wszczynał awantury, popychał i szarpał kobietę, a nawet groził jej śmiercią. Po wytrzeźwieniu 50-latek usłyszał zarzuty. Wczoraj, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował go na okres 2 miesięcy. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy