Policja podsumowała długi weekend na drogach: 38 zdarzeń, 24 pijanych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.06.2020 12:12,
Na drogach nie było spokojnie.
Policja podsumowała długi weekend na drogach: 38 zdarzeń, 24 pijanych

W okresie Bożego Ciała na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego o bezpieczeństwo dbali policjanci prewencji i ruchu drogowego. Stróże prawa byli widoczni w newralgicznych miejscach o największym natężeniu ruchu drogowego oraz w miejscach wskazywanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Stróże prawa dbali o bezpieczeństwo podróżnych i mieszkańców, a także turystów, którzy zdecydowali się spędzić czerwcowy długi weekend na Podbeskidziu.

Policjanci z drogówki kontrolowali prędkość i trzeźwość kierowców, a także stan techniczny samochodów. Niestety, zatrzymano 14 kierowców, którzy prowadzili pojazdy mechaniczne pod wpływem alkoholu i 10 rowerzystów, którzy zdecydowali się na prowadzenie swoich jednośladów pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

Zatrzymano dwóch kierowców, którzy złamali sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i jednego z cofniętymi uprawnieniami. Na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego doszło do 38 zdarzeń drogowych, w których 2 osoby doznały obrażeń.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy