Pożar drewnianego dachu i garażu z samochodem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.11.2019 10:04, ap, foto: OSP Rajcza, OSP Podwizdów
W długi weekend doszło do dwóch groźnych pożarów. W Rajczy płonęło drewniane poddasze. W Hażlachu natomiast w ogniu stanął garaż.
Pożar drewnianego dachu i garażu z samochodem
W sobotę (10.11) ok. godz. 21:00 strażacy interweniowali w związku z pożarem w Rajczy Nickulinie. Na miejscu okazało się, że płonie poddasze drewnianego budynku.

Na szczęście w chwili zdarzenia, w domu letniskowym nikogo nie było. Akcja gaśnicza trwała ok. 2 godziny. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada teraz policja.
Dzień później (11.11) ok. godz. 21:50 w Hażlachu (powiat cieszyński) również doszło do pożaru. Tym razem przy ul. Granicznej w drewnianym budynku płonął garaż. W środku znajdował się m.in. samochód, motocykl i drzewo opałowe.

Strażakom udało się opanować ogień i nie dopuścić do jego rozprzestrzeniania i zajęcia domu jednorodzinnego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy