Przegibek: kierująca osobówką zakończyła jazdę w rowie

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 19.12.2019 08:56, ap, foto: OSP Międzybrodzie Bialskie
Na ul. Górskiej w Bielsku-Białej doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia. W rejonie przełęczy Przegibek samochód osobowy wypadł z drogi i wylądował bokiem w rowie.
Przegibek: kierująca osobówką zakończyła jazdę w rowie
Wszystkie służby interweniowały w środę (18.12) po godz. 18:00 w rejonie przełęczy Przegibek.Na ul. Górskiej w Bielsku-Białej samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł bokiem do rowu. Pszczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.

- Kierująca fiatem nie dostosowała prędkości do panujących warunków. Została ukarana mandatem - wyjaśnia asp. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Osoby, które podróżowały samochodem, opuściły pojazd jeszcze przed przyjazdem służb. Jednej z nich udzielono pomocy medycznej. Po przebadaniu w ambulansie, stwierdzono, że nie jest wymagana dalsza hospitalizacja.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy