Punkt szczepień jest, ale nie ma czym szczepić

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.04.2021 18:33,
Z uwagi na ograniczone dostawy szczepionek, punkt szczepień powszechnych w hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej będzie w najbliższym czasie czynny tylko w niektóre dni. Na razie nie ma też wolnych terminów na szczepienia.
Punkt szczepień jest, ale nie ma czym szczepić

Bielski ratusz poinformował, że w maju punkt na pewno będzie czynny w dniach 5, 11, 18 i 24 maja. Ograniczone możliwości szczepień nie wynikają z winy miasta. Przyczyną ograniczeń są mniejsze, niż pierwotnie zapowiadano, dostawy szczepionek. W związku z tym wydział apeluje, aby mieszkańcy uzbroili się w cierpliwość.

Obsługujący szczepienia cały czas są w pełnej gotowości. Jak tylko szczepionki dotrą do Bielska-Białej, punkt będzie działał w pełnym wymiarze. Na razie jednak z powodu braku wolnych terminów niemożliwa jest też rejestracja pod numerami telefonów, które funkcjonują w hali pod Dębowcem.

Jest szansa na to, że po 10 maja do miasta dotrą kolejne szczepionki i wtedy ruszy ponowna rejestracja chętnych.

źródło: UM Bielsko-BiałaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy