Szczęśliwy finał akcji poszukiwawczej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 15.06.2020 12:40,
.
Szczęśliwy finał akcji poszukiwawczej

Jak informuje GOPR Beskidy, kilka dni temu w rejonie Koniakowa prowadzona był akcja poszukiwawcza.

W czwartek wieczorem do Komisariatu Policji w Wiśle przekazano zgłoszenie o zaginionej kobiecie. Ustalono, że prawdopodobnie znajduje się w terenie leśnym, od kilku godzin nie ma z nią kontaktu i może potrzebować pomocy medycznej.

- Zaalarmowano ratowników z sekcji Cieszyn, Żywiec, Szczyrk oraz Bielsko-Biała. W poszukiwaniach wzięły udział również jednostki Policji i Straży Pożarnej z całego regionu: z Wisły, Cieszyna, Bielska-Białej i Rajczy. Po nieco ponad godzinie od zawiadomienia, jeden z patroli ratowników GOPR odnalazł kobietę leżącą na poboczu w okolicy lokalnej drogi. Kobieta była wychłodzona i wymagała pomocy medycznej. Została przekazana wezwanemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego - informują ratownicy GOPR Beskidy.

foto: K. Kempny / GOPR Beskidy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy