Szpital Wojewódzki uruchomił kolejne łóżka covidowe

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.03.2021 18:35, INFORMACJA PRASOWA
Bielski Szpital Wojewódzki od 20 marca dysponuje w sumie 125 łóżkami dla chorych na Covid 19.
Szpital Wojewódzki uruchomił kolejne łóżka covidowe
Oddział Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej od soboty dostosowany został wyłącznie do hospitalizacji chorych na Covid 19. Pacjenci z chorobami laryngologicznymi będą odsyłani do innych placówek.

Zgodnie z decyzją wojewody śląskiego, dla pacjentów zakażonych koronawirusem, uruchomionych zostanie na oddziale laryngologii 20 łóżek.

Szpital Wojewódzki od 20 marca będzie dysponował w sumie 125 łóżkami dla chorych na Covid 19. W tym na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego jest 13 miejsc dla pacjentów, którzy ciężko przechodzą Covid 19 i wymagają respiratoterapii. Wzrost zakażeń sprawił, że oddział cały czas ma 100 procentowe obłożenie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy