Trzech mężczyzn wtargnęło do mieszkań na Złotych Łanach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.07.2022 14:54,
Mężczyźni usłyszeli zarzuty naruszenia miru domowego, za co grozi kara jednego roku pozbawiania wolności.
Trzech mężczyzn wtargnęło do mieszkań na Złotych Łanach

Jak informuje bielska policja, w czwartek (21.07) w godzinach przedpołudniowych na terenie osiedla Złote Łany w Bielsku-Białej, trzech mężczyzn pod pretekstem sprzedaży odzieży, wtargnęło do dwóch mieszkań naruszając mir domowy mieszkańcom.

Mieszkańcy nie byli zainteresowani kupnem, wzywali mężczyzn do opuszczenia mieszkania, jednak ci byli nachalni. Ostatecznie z uwagi na opór pokrzywdzonych, dali za wygrywaną i wyszli. O tym fakcie, iż po osiedlu grasuje trzech mężczyzn, najprawdopodobniej narodowości romskiej, którzy niepokoją również innych mieszkańców bloków, dzwoniąc na domofony, została powiadomiona Policja.

Najbliżej miejsca zdarzenia byli dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej, którzy zauważyli mężczyzn odpowiadających podanemu przez świadków rysopisowi. Osoby te na widok mundurowych przyspieszyli kroku, jednak szybka reakcja dzielnicowych doprowadziła do ich zatrzymania. Okazało się, że sprawcy nie posiadali przy sobie żadnych przedmiotów, które chcieli rzekomo sprzedawać.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty naruszenia miru domowego, za co grozi kara jednego roku pozbawiania wolności.

Policja apelujemy do mieszkańców, aby tego typu, niepokojące, podejrzane zachowania zgłaszali policji - informuje bielska policji.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy