Uwaga oszustka! Podawała się na listonoszkę i okradła mieszkańca

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 17.04.2020 16:44,
Policja publikuje wizerunek sprawczyni, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.
Uwaga oszustka! Podawała się na listonoszkę i okradła mieszkańca
Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawczyni kradzieży. Kobieta podając się za listonosza dostała się do wnętrza domu i okradła seniora. Kradzież miała miejsce w Bestwinie przy ul. Hallera w dniu 27 marca 2020 roku. Policja publikuje wizerunek sprawczyni, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości.

Poszukiwana przez policjantów kobieta podając się za listonosza dostała się do wnętrza domu. Następnie wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonego skradła przechowywaną w mieszkaniu gotówkę. Kradzież miała miejsce w Bestwinie przy ul. Hallera w dniu 27 marca 2020 roku około godziny 10.30.

- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawczyni przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 857 08 10 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55. Zapewniamy anonimowość - apelują policjanci.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy