W Cieszynie stwierdzono kolejny przypadek koronawirusa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.03.2020 08:51, red
Najnowsze dane z ministerstwa.
W Cieszynie stwierdzono kolejny przypadek koronawirusa
- Mamy 25 nowych przypadków zakażenia koronowirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikiami testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 9 osób z woj. dolnośląskiego (Wrocław i Wałbrzych), 5 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 3 osób z woj. wielkopolskiego (Kalisz i Poznań), 2 osób z woj. opolskiego (Opole), 2 osób z woj. śląskiego (Cieszyn, Tychy), 2 osób z woj. podkarpackiego oraz 2 osób z woj. łódzkiego (Łódź). Tylko jedna osoba jest w stanie średnim, pozostali pacjenci są w stanie dobrym - poinformowało w poniedziałek (16.03) rano Ministerstwo Zdrowia.

Na Śląsku do tej pory stwierdzono 16 przypadków zakażenia koronawirusem, w tym cztery w Cieszynie. Jedna osoba pochodzi z Bielska-Białej. Z kolei w Polsce takich przypadków jest już 150, trzy osoby zmarły.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy