Zderzenie dwóch tirów. Nie żyje kierowca

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 04.05.2020 19:49,
Wypadek okazał się tragiczny w skutkach.
Zderzenie dwóch tirów. Nie żyje kierowca

Jak informuje policja, w poniedziałek (4.05) po południu w Piasku na DK-1 , w odległości około kilometra przed „światłami” w Kobiórze, zderzyły się Man i Scania. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca Mana, jadąc prawym pasem w kierunku Katowic, zwolnił przed zwężką związaną z prowadzanymi w tamtym miejscu pracami drogowymi.

Tuż za nim, jechał kierowca Scanii z naczepą. On nie zdołał w porę wyhamować i uderzył w tym poprzedzającej go ciężarówki. Nie obyło się bez interwencji służb medycznych. Ratownicy starali się przywrócić funkcje życiowe rannego kierowcy Scanii.

Niestety, pomimo starań, nie udało się uratować jego życia. W tym czasie, były zablokowane 3 pasy ruchu, jeden w kierunku Pszczyny i 2 prowadzące w stronę Tychów.
Aktualnie ruch w kierunku Bielska-Białej odbywa się już bez zakłóceń, natomiast w kierunku Katowic kierowcy mogą poruszać się jedynie lewym pasem.

źródło: KPP Pszczyna, foto: OSP Kobiór


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy