Złodziej kosmetyków zatrzymany

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 10.03.2022 09:00,
Policjanci z Komisariatu Policji w Jasienicy w pieszym pościgu zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu bielskiego podejrzewanego o kradzież kosmetyków i artykułów przemysłowych wartości ponad 700 złotych w jednej z jaworzańskich drogerii.
Złodziej kosmetyków zatrzymany

We wtorek około godziny 16 mundurowi z jasienickiego komisariatu patrolowali okolicę popularnego mini centrum handlowego przy ulicy Bielskiej w Jaworzu. W pewnym momencie podbiegł do nich ochroniarz mieszczącej się tam drogerii i zgłosił, że kilka chwil wcześniej miała miejsce kradzież drogich artykułów, a sprawcy udało się oddalić ze sklepu. Pokazał policjantom wizerunek złodzieja zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Patrol powiadomił dyżurnego komisariatu o interwencji i ruszył w poszukiwania.

Chwilę później policjanci zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi kilka przecznic dalej, kiedy podjechali w jego kierunku, ten rzucił się do pieszej ucieczki. Został obezwładniony i zatrzymany kilkaset metrów dalej. Po doprowadzeniu do komisariatu przy ulicy Zdrowotnej stróże prawa ujawnili przy nim skradzione z drogerii perfumy i golarkę znanych marek o łącznej wartości ponad 700 złotych.

26-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie został doprowadzony do Komisariatu Policji w Jasienicy, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy