Znalazła portfel i nie oddała. Teraz ma problemy

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 21.08.2019 12:47,
„Znalezione – niekradzione” pomyślała jedna z klientek sklepu spożywczego przy bielskiej ulicy Wapiennej, zabierając ze sklepowej lady pozostawiony przez inną klientkę portfel.
Znalazła portfel i nie oddała. Teraz ma problemy
We wtorek (20.08) wieczorem do bielskiej komendy zgłosiła się 20-latka, która zgłosiła przywłaszczenie jej portfela. Kobieta straciła dokumenty i blisko 600 złotych w gotówce.


Sprawą zajęli się śledczy z wydziału zwalczającego na co dzień przestępczość gospodarczą.

- Według relacji zgłaszającej przestępstwo do przywłaszczenia miało dojść w jednym ze sklepów spożywczych. Policjanci pojechali we wskazane miejsce, gdzie przejrzeli monitoring z felernego dnia. Na nagraniu zobaczyli, jak pozostawiony przez pokrzywdzoną portfel zabiera inna klientka sklepu. Śledczy już po chwili ustalili tożsamość złodziejki i wraz z patrolem z drugiego komisariatu pełniącym służbę ponadnormatywną finansowaną przez miasto udali się do podejrzewanej o kradzież kobiety - informuje bielska policja

Złodziejką okazała się nią 56-letnia bielszczanka. Stróże prawa na miejscu w trakcie przeszukania ujawnili przywłaszczony portfel i gotówkę. Kobieta została doprowadzona do komendy, gdzie policjanci przedstawili jej zarzut kradzieży portfela, dokumentów i pieniędzy. 56-latka złożyła wyjaśnienia. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności, a o jej dalszym losie zadecyduje wkrótce bielski sąd.

źródło: KMP Bielsko-Bikała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy