reklama

Grzegorz Schetyna przyjechał do Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 10.10.2019 16:54, red
Na finiszu kampanii wyborczej do naszego miasta zawitał przewodniczący Koalicji Obywatelskiej. Grzegorz Schetyna na bielskim rynku spotkał się z dziennikarzami.
Grzegorz Schetyna przyjechał do Bielska-Białej

W konferencji prasowej zorganizowanej w czwartek (10.10), poza przewodniczącym KO Grzegorzem Schetyną, udział wzięli: Beata Łukowicz, Mirosław Suchoń, Mirosława Nykiel, Rafał Ryplewicz i Dariusz Michasiów, Agnieszka Gorgoń-Komor i Hubert Maślanka. Obecny był także prezydent Bielska-Białej i szef Platformy Obywatelskiej w powiecie bielskim Jarosław Klimaszewski.

- Trzymam kciuki za Bielsko, trzymam kciuki za samorząd, za wszystkich mieszkańców, którzy są dumni, że mogą tutaj mieszkać, że są zarządzani w dobry sposób przez prezydenta, którego mogą wybrać. To jest sól demokracji. Wolne wybory - mówił Grzegorz Schetyna.

Jarosław Klimaszewski przekonywał, że, mimo że to ą wybory do parlamentu, będą one miały wpływ na samorząd.

- Zauważam pierwsze symptomy bardzo silnych działań centralizacyjnych. One nie są dobre dla ani mieszkańców naszego miasta, ani żadnego miasta w Polsce. Dlatego tak bardzo na finiszu kampanii apelujemy, żeby udali się Państwo do urn w niedzielę i wybrali mądrze - apeluje prezydent Bielska-Białej.

foto: Facebook/Grzegorz Schetyna

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy