Zmiana dyrektora w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 28.10.2020 13:38, INFORMACJA PRASOWA
Zmiana dyrektora w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku-Białej

Ewa Bachta, dotychczasowa dyrektor złożyła wypowiedzenie umowy o pracę ze względu na stan zdrowia 27 października b.r. Zarząd Powiatu, który jest organem prowadzącym dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej przyjął jej rezygnację. Od 28 października pełniącą obowiązki dyrektora jednostki została Katarzyna Czauderna. To nowa szefowa bielskiego „pediatryka” na najbliższe pół roku.

Katarzyna Czauderna ma 35 lat, jest specjalistką od zdrowia publicznego, na tym kierunku ukończyła studia magisterskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Ukończyła także studia podyplomowe z zarządzania zakładami opieki zdrowotnej. Nowa dyrektor doskonale zna bielski szpital, ponieważ pracuje w nim od 2007 r. Przez 7 ostatnich lat była kierownikiem Działu Metodyczno-Organizacyjnego i Statystyki.

Ewa Bachta kierowała Szpitalem Pediatrycznym w Bielsku-Białej od początku 2020 r. Zastąpiła na tym stanowisku dr Ryszarda Odrzywołka, który przeszedł na emeryturę.

info: M.Fritz / Starostwo Powiatowe w Bielsku-BiałejZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy