Będzie nad czym debatować, burmistrz zwołał 'okrągły stół'

Region, Żywiec, Sport, Wiadomości, 06.06.2019 17:20, PAN
Będzie nad czym debatować, burmistrz zwołał 'okrągły stół'
Apelowano o to od wielu miesięcy i w końcu burmistrz Żywca Antoni Szlagor wyznaczył termin okrągłego stołu dla żywieckiego sportu. Spotkania odbędzie się 8 lipca o godzinie 16. - Chciałem, by wszyscy byli już po sezonie sportowym i mogli przyjść i porozmawiać. Powołamy Radę Sportu, która opiniować będzie sprawy dotyczące rozwoju tej dziedziny - zapewnia sternik miasta.

Sytuacja jest poważna, bowiem miasto zostało w tyle za konkurencją zarówno jeśli chodzi o infrastrukturę, jak i poziom sportowy prezentowany przez poszczególne zespoły. Z wyjątkiem Łucznika Żywiec nie ma w mieście zespołu, który grałby w najwyższej klasie rozgrywkowej, kuleje sport młodzieżowy, brakuje pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, jest utrudniony dostęp do hal sportowych w okresie zimowym. Słowem trzeba to zmienić, więc do debaty zaproszeni są wszyscy, którym dobro żywieckiego sportu leży na sercu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›