Bielszczanin zawalczy o miano pretendenta do pasa Oktagon MMA po 4 błyskawicznych nokautach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 24.07.2023 13:25, INFORMACJA PRASOWA
Pochodzący z Bielska-Białej Robert Bryczek, już w najbliższy piątek (28 lipca) stanie w Pradze przed jednym z największych wyzwań w swojej sportowej karierze.
Bielszczanin zawalczy o miano pretendenta do pasa Oktagon MMA po 4 błyskawicznych nokautach
Robert Bryczek zmierzy się w wadze średniej (84 kg) z popularnym u naszych południowych sąsiadów zawodnikiem – Samuelem „Piratem” Krištofičem. Stawką walki będzie miano pretendenta do pasa największej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA.


Reprezentujący bielski klub Impact, Robert Bryczek, ma identyczny rekord (16-5) jak jego najbliższy przeciwnik. Co ciekawe, Samuel Krištofič, o groźnym pseudonimie „Pirat”, jeszcze nigdy nie został znokautowany – wszystkie porażki poniósł na punkty. Ogłoszenie walki wywołało mnóstwo emocji i komentarzy. Bukmacherzy wskazują bielszczanina jako faworyta walki.

Wszyscy, którzy chcieliby osobiście poznać Roberta Bryczka, zapraszamy do klubu Impact, którego jest współwłaścicielem. To właśnie tam regularnie trenuje, aby być w jak najwyższej formie sportowej. Klub zlokalizowany jest przy ul. Komorowickiej 43 w Bielsku-Białej.- Informacja prasowa -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›