Docenili młodych mistrzów i sportowych asów

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 10.04.2020 15:41, PAN

Bielscy sportowcy otrzymali stypendia za wyniki uzyskane w 2019 roku przyznane przez Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Docenili młodych mistrzów i sportowych asów

W gronie stypendystów jest 13 zawodników tenisa ziemnego, 12 zawodników futsalu, 9 przedstawicieli sportów walki (judo, boks, kick-boxing, taekwondo), po 3 przedstawicieli narciarstwa alpejskiego, piłki ręcznej, enduro i lekkoatletyki, 2 przedstawicieli kombinacji norweskiej oraz po 1 przedstawicielu wspinaczki sportowej, biegów narciarskich, snowboardu, siatkówki, gimnastyki artystycznej, bowlingu, squasha i wyścigów psich zaprzęgów. Wśród stypendystów jest również jeden sportowiec niepełnosprawny, reprezentujący Beskidzkie Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne Start.

Niezależnie od stypendiów, jak co roku, przyznane zostały także jednorazowe nagrody za wysokie osiągnięcia sportowe, które otrzymali ci, którzy osiagaja znakomite wyniki nie tylko na krajowym podwórku, ale i poza granicami. W tym gronie znaleźli się: tenisistka Magdalena Zajda, szybownik Sebastian Kawa, kulomiot Michał Haratyk, judoka Patryk Wawrzyczek i paraolimpijczyk uprawiający narciarstwo alpejskie Igor Sikorski.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›