Bielsko-Biała: policjanci poszukują sprawcy napaści na kobietę.

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 10.04.2020 08:40,
Bielsko-Biała: policjanci poszukują sprawcy napaści na kobietę.
Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy napaści na kobietę. Podejrzewany mężczyzna zaatakował idącą ulicą kobietę, a następnie używając przemocy, usiłował zmusić ją do obcowania płciowego oraz dokonał na niej rozboju kradnąc telefon komórkowy.


Do zdarzenia doszło 7 marca 2020 roku, ok. godziny 1.10 w nocy, w Bielsku-Białej, w rejonie ulicy Piastowskiej. Idącą ulicą kobietę zaatakował mężczyzna, a następnie używając przemocy usiłował zmusić ją do obcowania płciowego, lecz zamierzonego celu dzięki jej oporowi nie osiągnął. Używając wobec niej w ten sposób przemocy dokonał na niej rozboju kradnąc telefon komórkowy i zbiegł.

Rysopis sprawcy: Wiek z wyglądu ok. 30-40 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie ciemne. Ubrany był w kurtkę zimową koloru ciemnego, ciemne spodnie i buty sportowe koloru ciemnego, których część podeszwy miała jasny kolor.

Policja przekazała mediom wizerunek utrwalony przez monitoring miejski, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny na opublikowanym nagraniu, o kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 03 00 lub numer tel. KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55 bądź na adres e-mail: [email protected] - informują bielscy policjanci.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy