Górale bez Rakowskiego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 08.10.2020 12:06, PAN
Adrian Rakowski pożegnał się z Podbeskidziem Bielsko-Biała i związał się z Chojniczanką
Górale bez Rakowskiego

W barwach Podbeskidzia Rakowski rozegrał 80 spotkań i zdobył 5 bramek. W obecnym sezonie wystąpił wyłącznie w meczu Fortuna Pucharu Polski ze Stalą Rzeszów, a ostatnio zagrał w czwartoligowych rezerwach.

Przychodził z Zagłębia Lubin i na pewno nie można powiedzieć, że słabo gra w piłkę. Zdarzały się takie mecze, że kibice przecierali oczy ze zdumienia nad talentem rozgrywającego Podbeskidzia.

Takich meczów było jednak mało, zbyt mało, by zawodnik po awansie do elity znalazł się w orbicie zainteresowań trenera Krzysztofa Brede. Klub wystawił go na listę transferową, pozwolił trenować, utrzymywać rytm meczowy i gdy znalazł się chętny klub rozwiązano obowiązująca umowę za porozumieniem stron.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›