Konferencja i prezentacja Górali

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 20.07.2019 09:00, PAN
Konferencja i prezentacja Górali

Trzeba przyznać, że Podbeskidzie Bielsko-Biała walczy o swoich fanów. Jest obecnie w szkołach, podczas imprez kulturalnych, organizuje spotkania z piłkarzami i działaczami. Nie inaczej będzie przed zbliżającym się sezonem w I lidze.

W w Gemini Park Bielsko-Biała po raz pierwszy publicznie pokazana zostanła koszulka meczowa Podbeskidzia na sezon 2019/20! Wyjątkowe wydarzenie, jakiego jeszcze nie było, bo i sama koszulka wyjątkowo komponuje się z charakterem drużyny.

Pięć dni później na starówce w Bielsku-Białej zaprezentuje się cała drużyna Podbeskidzia - oficjalna prezentacja drużyny odbędzie się we wtorek 23.07 o godzinie 18 na bielskim Rynku.

W czwartek 25 lipca o godzinie 14 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem prezesa, trenera i kapitana drużyny. Konferencja będzie transmitowana na żywo w serwisach społecznościowych, a kibice i sympatycy klubu będą mogli śledzić transmisję „na żywo” z wydarzenia na kanale klubowej telewizji w serwisie YouTube. Podczas transmisji zostanie uruchomiony moderowany czat, na którym będzie można zadać pytanie, które zostanie odczytane podczas konferencji.


Swoje pytania można nadsyłać też na adres mailowy: [email protected] z dopiskiem „konferencja prasowa 25.07." w tytule. Zapytanie można również wpisać jako komentarz pod postami z informacją o konferencji na Facebooku i Twitterze. Pod uwagę będą brane wybrane pytania.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›