Nowe szaty faworyta

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 30.05.2019 12:22, PAN
Nowe szaty faworyta
Sprawdzają się huczne zapowiedzi, że w kolejnym sezonie I ligi siatkarzy to BBTS Bielsko-Biała będzie jednym z głównych kandydatów do awansu. Bielszczanie są najaktywniejszą jak dotąd drużyną na rynku transferowym.

Kontrakty na kolejny sezon przedłużyli młody libero Klaudiusz Englart i kapitan zespołu Jarosław Macionczyk. Klub pozyskał też trzech nowych graczy: rozgrywającego Kacpra Popika, który w BBTS już grał, środkowego Adriana Hunka i atakującego Mateusza Frąca. Cała trójka to gracze doświadczeni, którzy podejmowali już skuteczną walkę o awans do ekstraklasy i z takim zamierzeniem zostali sprowadzeni do Bielska-Białej.

To nie koniec transferowej ofensywy BBTS, który pożegnał się jednocześnie z grupa zawodników, w której znaleźli się: Sebastian Adamczyk, Mikołaj Sawicki, Wiktor Nowak, Łukasz Koziura, Bartosz Bunia, Fedor Suchacki oraz Bartosz Firszt.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›