reklama

Olbrzymi sukces bielszczanina - Robert Bryczek zawodnikiem UFC!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 24.08.2023 10:35, INFORMACJA PRASOWA
Zawodnik MMA z Bielska-Białej, Robert Bryczek, podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie. Najprawdopodobniej już we wrześniu spróbuje swoich sił w pierwszej walce w Las Vegas. Informację o podpisaniu przez Bryczka kontraktu z UFC przekazano na twitterowym profilu UFC Roster Watch.
Olbrzymi sukces bielszczanina - Robert Bryczek zawodnikiem UFC!
Olbrzymi sukces 33-latka, to niewątpliwie efekt serii spektakularnych zwycięstw. Pięć ostatnich walk Bryczek zakończył poprzez nokaut w pierwszej rundzie. W swojej ostatniej walce pod koniec lipca w czeskiej organizacji Oktagon MMA, Robert błyskawicznie pokonał popularnego Samuela „Pirata” Krištofiča i pod koniec roku miał zawalczyć o pas tej organizacji. Angaż w najlepszej organizacji MMA na świecie, niewątpliwie otwiera przez bielszczaninem zupełnie nowe perspektywy.

Na co dzień Robert trenuje i prowadzi zajęcia w klubie Impact przy ul. Komorowickiej 43, którego jest współwłaścicielem. W najbliższą sobotę (26.08) Robert będzie reprezentował swój klub na Targach Sportu w Decathlon Bielsko-Biała.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›