Trener otrzymał nową umowę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 26.04.2020 16:25, PAN
Bartłomiej Piekarczyk będzie nadal trenerem siatkarek BKS Stal Bielsko-Biała występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Trener otrzymał nową umowę
Bartłomiej Piekarczyk ma 33 lata i pochodzi z Bielska-Białej. Zawodnikiem był niezłym, ale grał głównie na zapleczu PlusLigi. Postawił na trenerkę i jako wychowanka BKS przyjął go do pracy w 2015 roku. Był asystentem trzech kolejnych szkoleniowców, trzy lata później sam przejął zespół.


W pierwszym sezonie BKS zajął 5., w niedawno przedwcześnie zakończonym 7. miejsce. Pozytywna ocena pracy trenera Bartłomieja Piekarczyka spowodowała, że Bialski Klub Sportowy S.A. zdecydował się na przedłużenie wygasającej w tym sezonie umowy.

- Bardzo się cieszę, że trener Piekarczyk, na kolejne dwa sezony, zostaje z nami. Decyzja, podjęta dwa lata temu, o powierzeniu stanowiska pierwszego trenera, właśnie jemu, była jak najbardziej słuszna. Trener Piekarczyk pokazał, że mimo młodego wieku, nie boi się ciężkiej pracy, a zawodniczki pod jego okiem robią ogromne postępy. Trzymam kciuki, aby dalej się spełniał w roli trenera i osiągał jak najlepsze wyniki – mówi Aleksandra Jagieło, prezes BKS.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›