Z Białą Gwiazdą w Dankowicach

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 03.07.2019 14:38, PAN
Z Białą Gwiazdą w Dankowicach
W najbliższą sobotę o godzinie 12 na stadionie w Dankowicach Podbeskidzie Bielsko-Biała zagra towarzyski mecz z Wisłą Kraków.

Dla kibiców taki mecz, to prawdziwa gratka. Sprzedaż cegiełek upoważniających do wejścia na stadion prowadzona jest przez LKS Pasjonat Dankowice. Koszt cegiełki na meczu z Wisłą Kraków wynosi 10 złotych.

Mecze z krakowską drużyną kibicom Podbeskidzia kojarzyć się mogą różnie, z jednej strony porażka 3-4 przypieczętowała spadek Górali do I ligi, z drugiej jednak strony to w oparciu o graczy rodem z Krakowa (Dariusz Kołodziej, Krzysztof Świątek, Wojciech Rączka) Podbeskidzie "robiło" kolejne awanse, a z rdzennym krakowianinem na ławce, a więc Robertem Kasperczykiem, święciło największe sukcesy w ekstraklasie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›