42-letni bielszczanin wpadł podczas kontroli drogowej

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 11.02.2020 16:55,
Grozi mu do 2 lat więzienia.
42-letni bielszczanin wpadł podczas kontroli drogowej

10 lutego policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali 42 – letniego mieszkańca Bielska – Białej, który wsiadł za kierownicę pomimo faktu, iż cofnięto mu uprawnienia do kierowania. Mężczyzna uwagę mundurowych zwrócił, gdyż popełnił wykroczenie w ruchu drogowym.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 15.00 w Skidziniu na ulicy Oświęcimskiej, gdzie do kontroli drogowej został zatrzymany samochód marki Ford Mondeo, którego kierowca przekroczył prędkość nieco ponad 20km/h. Podczas czynności okazało się, że 42 – letni mieszkaniec Bielska Białej dopuścił się nie tylko wykroczenia, ale również przestępstwa. Z policyjnej bazy danych wynikało, że wsiadł za kierownicę pomimo faktu, iż kilkanaście lat temu zostały mu cofnięte uprawnienia do kierowania.

Za kierowanie pojazdem pomimo cofniętych uprawnień grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy