Groźny wypadek na S-1

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.05.2020 10:38,
Wczoraj wieczorem w Pietrzykowicach na S-1 doszło do zdarzenia zdarzenia drogowego, w wyniku którego jeden z kierowców trafił do szpitala.
Groźny wypadek na S-1
Wczoraj około 19.47 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w Pietrzykowicach na S-1 doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.


Jak ustalili, kierujący oplem astrą 42-latek, podczas wyprzedzania, utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok prawidłowo jadącego mercedesa, którym kierował 51-latek. W wyniku zdarzenia kierowca opla z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak ustalili policjanci, kierowcy byli trzeźwi i posiadali uprawnienia do kierowania.

Policja apeluje o ostrożność!

Zmiany pogody powodują, że warunki na drogach stają się trudne. Jednak bez względu na to, jaka aura panuje za oknem, kierowca powinien pamiętać o bezpieczeństwie swoim i innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy o tym, aby zawsze dostosować prędkość do warunków panujących na drodze! To właśnie niedostosowanie prędkości do warunków jest powodem powstawania największej ilości zdarzeń drogowych.
źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy