Jest mecz. Policja ma robotę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.08.2021 13:19,
Obyło się bez kibolskich awantur.
Jest mecz. Policja ma robotę

Policjanci z Bielska-Białej wspólnie z mundurowymi z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji oraz strażnikami miejskimi zabezpieczali wtorkowy (17.08) mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami TS Podbeskidzie Bielsko-Biała i GKS Tychy.

Na trybunach zasiadło ok 2000 kibiców.

- W związku z tym, że był to mecz tak zwanego „podwyższonego ryzyka”, również w tym przypadku wdrożone zostały szczególne środki ostrożności nie tylko wokół stadionu, ale w całym mieście. Policjanci współpracowali zarówno ze strażą pożarną, strażnikami miejskimi jak i służbami ochrony działającymi na terenie stadionu. Zabezpieczeniem dowodził I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Dariusz Zajda wraz z Dowódcą Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Dariuszem Fajferkiem. Mecz odbył się w kulturalnej atmosferze sportowego święta. W trakcie meczu oraz po jego zakończeniu nie doszło do żadnych naruszeń porządku jak i zdarzeń nadzwyczajnych. Po raz kolejny zwyciężyły zasady fair-play i kibicowania w zdrowym, sportowym duchu - informuje bielska policja.

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.foto: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy