Ksiądz ma koronawirusa. Parafia wydała oświadczenie

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 05.10.2020 11:25,
Chodzi o księdza z parafii w Hałcnowie.
Ksiądz ma koronawirusa. Parafia wydała oświadczenie

Księża z parafii w Hałcnowie wydali oświadczenie w tej sprawie.

Pragniemy poinformować, że u księdza Stanisława – seniora posługującego w naszej parafii stwierdzono pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Bardzo prosimy osoby, które w ostatnich dniach miały kontakt z księdzem Stanisławem, a zauważyły u siebie objawy zakażenia, o pilny kontakt z lekarzem rodzinnym.
Z powyższej racji księża posługujący w naszej parafii z wyjątkiem księdza Kamila objęci są kwarantanną.

Kościół został wczoraj dokładnie zdezynfekowany i pozostaje otwarty. Msze w niedzielę pozostają bez zmian. Odprawiać je będzie ksiądz Kamil i księża z innych parafii. Z racji jednak ograniczonych możliwości Msze w tygodniu będą odprawiane według następującego porządku:
Msza tylko o 6.30 i 18.15.
Druga intencja z 6.30 i 18.15 oraz intencja z 7.15 będzie odprawiana na plebanii.

Jeżeli osoby, które zamówiły te intencje, chciałyby przenieść je na inny termin, prosimy o wcześniejszy telefoniczny kontakt. O 17.30 w bazylice będzie odprawiane nabożeństwo różańcowe.

W czasie trwania kwarantanny księży wszystkie spotkania grup zostają odwołane! Nieczynna też jest kancelaria parafialna. W razie pytań i jakiejkolwiek potrzeby prosimy dzwonić na telefon stacjonarny parafii lub telefon księdza dyżurnego: 33 81-07-250, tel. ks. Dyżurny: 515 599 350
Przepraszamy wszystkich za zaistniałą sytuację. Pragniemy poinformować, że czujemy się dobrze. Zapewniamy wszystkich parafian i gości o modlitwie i sami o nią prosimy.
Duszpasterze Hałcnowscy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy