Liczyła się każda sekunda. Wzorowa postawa mieszkańca

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.12.2022 13:57,
Uratowano 78-letnią kobietę.
Liczyła się każda sekunda. Wzorowa postawa mieszkańca
W poniedziałek przed 21.00 mieszkaniec Węgierskiej Górki usłyszał sygnał najprawdopodobniej czujnika czadu, który dobiegał z jednego z domów, Mężczyzna pukał do drzwi domu, ale nikt nie otwierał, dlatego o sytuacji poinformował służby.


Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z zespołu patrolowego Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce. Gdy dotarli na miejsce, z domu cały czas słychać było sygnał. Istniało podejrzenie, że w środku może być kobieta. Ratownicy medyczni próbowali sforsować drzwi, jednak nie dało się wyłamać zamka. Z uwagi na to, że liczyła się każda sekunda, policjant wybił szybę w drzwiach wejściowych i otworzył drzwi.

W domu była 78-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego. Kobieta była bardzo słaba, nie była w stanie chodzić. Ratownicy medyczni udzielili jej pomocy. Obecni ma miejscu strażacy dokonali pomiaru tlenku węgla, którego wynik wskazywał na stężenie zagrażające życiu i zdrowiu. Tym razem na szczęście wszystko dobrze się skończyło i 78-latka po badaniu trafiła pod opiekę najbliższych.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy