Młoda kobieta w ciąży zginęła w wypadku, jej córka walczy o życie w szpitalu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.10.2020 17:42, foto: KPP Żywiec
Policja ustala przyczyny tej tragedii.
Młoda kobieta w ciąży zginęła w wypadku, jej córka walczy o życie w szpitalu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartkowe (22.10) popołudnie, około godziny 15:50, w Gilowicach (powiat żywiecki) na ulicy Zakopiańskiej. Wiadomo, że kierowca samochodu osobowego wjechał w idącą poboczem 36-letnią kobietę i jej 3-letnią córkę.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Niestety, życia kobiety nie udało się uratować. Dziewczynka w bardzo ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący hyundaiem 68-letni mężczyzna, z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu, następnie otarł się o drzewo, po czym potrącił stojące przy drodze piesze. Była to kobieta w wieku 36 lat, która była w widocznej ciąży oraz jej 3-letnia córeczka. W wyniku zdarzenia dziewczynka, w stanie bardzo ciężkim, śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala, natomiast kobieta pomimo reanimacji i wysiłków ratowników medycznych zmarła. Jak ustalili policjanci, 68-latek był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania. Na miejscu nadal pracują policjanci oraz prokurator. Obecne są również pozostałe służby. Droga jest nadal całkowicie zablokowana. W toku prowadzonego pod nadzorem prokuratury postępowania, policjanci będą ustalać szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

- informuje żywiecka policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy