Niespokojna niedziela: wypadki, pożar domu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.06.2019 15:20, red
Niespokojna niedziela: wypadki, pożar domu
W niedzielę (2.06) około południa ratownicy GOPR interweniowali w rejonie Leskowca. Jak wstępnie wiadomo wypadek na rowerze miał tam 35-letni rowerzysta. Na miejscu długo prowadzona była reanimacja poszkodowanego, wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

Przed południem w Szczyrku na ulicy Myśliwskiej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego. Jedna osoba została ranna - motocyklista, który trafił do szpitala. Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia. Wiadomo, że motocyklista nie zachował ostrożności i uderzył z fiata punto.

Również około południa liczne zastępy straży pożarnej interweniowały w Wiśle Malince. Doszło tam do pożaru na poddaszu budynku mieszkalnego. Nikomu nic się nie stało.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy